| tzus a întrebat:

vreau sa-mi fac suvite cu movie colors dar nu stiu ce culoare..am parul negru si bretonul cu suvite rosi ( si asa vreau sa-l las) si la spate as vrea doar o suvita, ori albastra sau roz...voi ce ziceti?

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca albastu, eu zic ca arata mai bine decat roz.

| EmilyCollins a răspuns:

Eu cred ca albastru se potriveste mai bine si imi place mai tare decat roz

| tzus explică:

Chiar daca am bretonul cu suvite rosi e ok albastru?

| Dilavia a răspuns:

Pai roz este pentru persoanele care sunt mai blonde iese mai tare in evidenta la ele te_as sfatui sa faci o suvita albastra vei iesi mai tare in evidenta asa decat cu roz! sarbatori fericite, la multi ani!

| mrBean008 a răspuns:

Eu zic sa iti vopsesti parul camuflat ca sa-ti scoata in evidenta fata(parul nu se mai vede) sau iti sugerez sa il faci maro-cacaniu ca sa te potrivesti cu nuantele din gears of war 3

| AlexisLuv a răspuns:

Albastru e mai la moda... dupa parerea mea laughing si eu am suvite albastre happy