| DeeaDeea001pinck a întrebat:

Buna TPU vreau si eu cateva metode de incretire a parului

Răspuns Câştigător
| Ale23Ale a răspuns:

1.Cu ondulatorul (cea mai buna solutie)
2.Cu solutie
3.Bigudiuri laughing

| Gyoooooo a răspuns (pentru Ale23Ale):

Da upss am uitat sa ii zic de bigudiuri laughing da aia e metoda lu bunica nici ea nu le mai foloseste se face cu ondulatoru laughing

3 răspunsuri:
| Sakina a răspuns:

Sau ai mai putea si cu spuma de par big grin. Eu am parul lung si-a mers, dar la cel mai scurt merge mai bine happy Aplici asa : dupa ce te speli, iti lasi putin parul se se usuce, superficial, dupa care aplici spuma, destul de multa cat sa-l incretesti si-l strangi intr-un coc, nu prea strans, cocul sa fie tot facut superficial. A doua zi il vei avea undulat, la inceput poate putin pudel dar dupa cateva ore o sa fie foarte dragut. Sa-mi spui daca merge ^^ :*

| Gyoooooo a răspuns:

Sunt mai multe variante una din ele e sa faci baie si dupa aia sa iti impletesti parul codite suptiri si sa dormi cu ele impletite dar atentie dimineata cand le defaci nu trebuie sa te piepteni ca se umfla si arati ca o bufnita laughing a doua varianta cu ondulatorul si a treia varianta dupa ce ai facut baie dai cu spuma de par pe par si iei suvite de par subtiri si infasori in jurul degetului dai cu fixativ si il scoti usor duaia (degetul) si ai bucle perfecte