| andry96 a întrebat:

vreau si eu o parere, de recent mi-am luat vopseaua de par Garnier Olia 3.16 Deep violet (negru violet), culoarea parului meu e blond natural si am încercat pe o șuvița de par culoarea vopselei, am lăsat 30 min cat scria la indicații, nu mi-am vopsit niciodata parul (am aproape 19 ani) si de asta am zis întâi sa încerc pe o șuvița happy si a ieșit un violet închis (frumoasa culoare) dar eu as vrea sa iasă mai deschis, oare daca las vopseaua sa acționeze mai puțin decât spun indicațiile (cam vreo 10-15 min) o să-mi iasă o culoare mai deschisă? Daca nu ce as putea face? big grin

2 răspunsuri:
| Henriette1165 a răspuns:

Daca o lasi mai putin sa actioneze nu o sa-ti prinda culoarea asa de bine. Indicat ar fi sa -ti achizitionezi alta vopsea cu o nuanta mai deschisa daca asa-ti doresti.

| andry96 explică:

Nu-i nimic daca nu se prinde bine culoarea, oricum nu vreau sa rămână mult timp, vreau doar sa stiu daca ar ieși mai deschisă?winking