| alexzoligtorr a întrebat:

Buna tpuam si eu o intrebare telefonul meu nu poate trimite mesaje sunt pe vodafone si am un telefon lg t300, si imi spune tot timpul mesajul a esuat va rog daca stiti care e problema sa-mi spuneti

Multimesc!

3 răspunsuri:
| catalin94 a răspuns:

Probabil s-a sters numarul de mesagerie voacala

| kicku_4582 a răspuns:

In primul rand nu ai setarile pentru telefon aceastea se pot obtine pe de
setari-telefoane.vodafone.ro sau *100# incearca si acolo in cel mai rau caz apeleaza serviciul clienti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a fost alocat un numar gresit de telefon pentru centrul de mesaje, in setarile Vodafone. Asa mi s-a intamplat si mie initial. Du-te la orice centru Vodafone sa ti-l corecteze, sau daca stii sa intri in meniu, la optiunea centru mesaje, corecteaza-l tu +40722004000
https://www.vodafone.ro/....../index.htm