| anonim_4396 a întrebat:

Transplantul de barba este permanent sau este nevoie de o reinterventie dupa un anumit timp?

Răspuns Câştigător
| Whitesnake99 a răspuns:

Este permanent, il faci o singura data. Nu te zgarci totusi, nu face in India sau Thailanda sau mai stiu eu prin ce colt de lume doar pentru ca e mult mai ieftin. Daca e de 3 ori mai ieftin ca la noi sau ca la turci, e dubios si s-ar putea sa-ti para rau...Am vazut niste poze si am auzit niste povesti de m-am speriat. Dr Felix Bucuresti sau la turci. cel mai simplu. Noroc!

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Eu ma gandesc cum ar fi sa numai trebuiasca sa ma barbieresc si voi a ganditi cum sa aveti barba laughing