| Molusca a întrebat:

Bună!
Trimiteți-mi site-uri,cu bijuterii foarte ieftine,(nu contează materialul), dacă se poate cu transport gratuit!
Am căutat, dar n-am găsit ce vreau.
Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă gândesc că ai dat și de Joom. E singurul site pe care îl știu. Cunosc problema cu plata cu banii din cont dar cei care îl folosesc sunt mulțumiți și nu se plâng că li se ia banii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bijuterii-eshop.ro

| Sekim a răspuns:

Uita te pe wish.com, aliexpress.com, alibaba.com etc., ai de unde alege crede ma si preturile sunt aproape 0 rolling on the floor problema ar cam fi transportul

| Yparisa a răspuns:

Eu mi-am luat niște bijuterii superbe la 2, 50 dolari pe Aliexpress și au ștanță S925 (argint).