| CRISTINAMIA a întrebat:

Bună, tuturor!
Am 1.59 înălțime și vreau să îmi iau un palton lung big grin
Credeți că va sta bine pe o fată scundă? N-am probat niciodată, mă bate un gând să comand online.

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Probabil va sta bine dacă vei purta pantofi cu toc în același timp.
Nu îți recomand să achiziționezi online. Cel mai bine mergi la magazin și probează.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ti-ar sta bine. Nu recomand comanda online ca nu stii ce primesti.

| Violleta2022 a răspuns:

O haina lunga pe un corp scund, nu poate sta bine.

| sierra1 a răspuns:

Palton scurt pe fata scundă = ok!

| Andreeush a răspuns:

Nu s-ar potrivi.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu, nu cred ca ti-ar sta bine. Am mai vazut cum sta pe fete scunde si aratati ca niste pinguini in haine marimea XXL.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ești slăbuță, unul mai pe corp cred că merge, poate da chiar impresia că ești mai înaltă, mai ales unul negru.winking
Și încă ceva, mai bine îl probezi într-un magazin. Eu m-am fript cu aceste comenzi... online. big grin