| Kesha1428 a întrebat:

Buna tuturor...
Am 12 ani, si la sfarsitul acestui an scolar, eu si fartele meu am luat premiul 1, tata; l nostru drept recompensa, a zis ca ne ia ceva surpriza, oare ce imi va lua? Stiu dor ca e ceva de valoare care ne va folosii la amandoi...happy CE O FII? Da-ti-mi va rog niste idei, nintendo DS am, net am, calculator(bineinteles)am, televizor am, combina am, web am(neinstalat, ca nu stiu), astept raspuns rapid!

14 răspunsuri:
| tofy_3045 a răspuns:

Un vibrator pentru tine si fratele tau o gonflabila sau o lanterna

| Violent a răspuns:

Ce intrebare stupida.De unde pot sa stiu eu deti va lua? Fara suparare dar eu si nici ceilalti utilizatori de pe TPU nu te cunosc deci nu avem de unde sa stim? Fii mai obiectiva data viitoare cind pui intrebari.Salut

| MissBimbo a răspuns:

Iphor ai?

| oana_3195 a răspuns:

Poate cate un telefon touch screen la fiecare.cine stie ce poate sati daruiasca, ...numai el stie ce o sa va dea.

| AlexiaClaudia a răspuns:

Poate bilete intr-o excursie tare, jocuri, carti...

| mistikk a răspuns:

Pufuleti big grin

| znstr a răspuns:

Bani,telefoane,psp`uri,laptopuri,aur laughing de unde sa stim noi ce bani si ce ganduri are taica-tu cu 'surpriza' voastra?

| YouDaOne a răspuns:

Telefon SAU Role SAU Bicicletaa!

| gyffy a răspuns:

Depide.O mama de bataie, pentru tine.Si pentru fratele tau.o excurise pe presul de-la usa

| Fllorentina a răspuns:

-poate un telefon - pentru ca il puteti utiliza aman2 big grin
-sau un laptop tongue
-o excursie marfa
- ceva performant pentru scoala in caz ca practicati ceva : mergtzi la cursuri de desen, sau muzica sau carate
- un mp4 tongue / mp3
poate orice dar incearca sa nu afli ce vre sa iti cumpere pentru ca att nu va mai fi surprizabig grin

| laura23 a răspuns:

De unde stii asa de sigur ca e ceva material? poate e vorba de vreo vacanta la mare love struck

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu ce zici, că noi suntem ghicitori?
Te așteptăm pe tine să nu spui ce va cumpărat!
Pa, pa.

| iTami a răspuns:

Un creier.
daca ti-a cumparat asta, te invidiez.big grin

| ClickNetwork a răspuns:

CINE STIE? E TATAL TAU!