| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat! Sambata aceasta ma duc la o nunta si nu stiu cu ce culoare sa ma fac la unghii Am o rochie neagra, scurta si sandale negre. Nu as vrea sa ma fac tot cu negru la unghii pentru ca asa voi fi toata in negru! Voi ce parere aveti? Cu ce culoare m-as putea face la unghii? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Deealovestpu a răspuns:

Hmm.eu zic sa-ti faci unghiile cu rosu si ar fi ff dragut sa-ti iei si un colier rosu ar arata ff dragut happy. DISTRACTIE PLACUTA si casa de piatra mirilor!

10 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna:* dk rochia e neagra, iti poti face french si sa aplici un model cu negru. uite ceva de genu http://1.bp.blogspot.com/......GabiI2.JPG

| emima a răspuns:

Pai un rosu ai putea sa te faci dar un rosu un pic mai inchis

| aneta a răspuns:

Rosu

| VaD a răspuns:

Eu tot rosu zic.E elegant si se potriveste cu negru.

| deea1919 a răspuns:

Ce coincidenta...intrebarea asta voiam sa o pun si eu laughinglaughing

| viky98 a răspuns:

Rosu.

| Izza_4461 a răspuns:

Mai finut o sa fie un french cu un model mic negrubig grin

| flashback a răspuns:

Ai putea sa-ti faci un french sau un model cu alb de care vrei.Sa nu fie prea impopotonat. Stii tuwinking bafta la nunta

| Butterfly23 a răspuns:

Ai putea sa iti faci unghiile rosii,dar pe langa asta sa iti iei si accesorii rosii, de exemplu colier, bratara si cercei rosii. Si daca vrei poti sa iti faci si buzele cu un rosu strident.
Distractie placuta!

| leonard_5183 a răspuns:

Eu zic ca pentru a se asorta cu rochia si cu sandalele sa ti le vopsesti in nergru, a si ar mai merge daca ai avea o poseta tot neagra ca sa se asorteze toate!