| recoba20 a întrebat:

Bună tuturor, as vrea sa merg in Turcia dupa haine (replica) en gros. Oare cum pot sa trec cu ele? Sau daca as gasi in Bucuresti chiar daca sunt putin mai scumpe.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si cum vei face? Megi in Turcia si stai in carantina si apoi vii inapoi si iar stai in carantina? Mergi, mai bine, la Dragonul Rosu! Gasesti ce vrei acolo.

| Madalina1837 a răspuns:

Sunt grupuri pe Facebook, cauta Dragonul Roșu En gross, iar acolo o sa găsești mulți distribuitori care trimit prin curier sau poștă. Si le poti lua chiar si la prima mânăhappy

| recoba20 explică (pentru Salontanul):

Si pret? Nu sunt foarte scumpe la Dragon in comparatie cu Turcia?

| recoba20 explică (pentru Madalina1837):

Stiu, dar la pret triplu?

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru recoba20):

Nu cred! Lucrurile chinezesti sunt renumite pentru cat sunt de ieftine.