| anonim_4396 a întrebat:

De 2 saptamani mi-am deschis un blog de fashion.Nu e rau 1255 de views si 400 vizitatori si as dori sa stiu opiniile voastre.Ce anume ati dori sa vedeti pe blog, ce v-ar interesa mai mult.Tin sa mentionez ca articolele sunt de actualitate si postez despre cele mai recente trenduri in toamna asta dar si pentru iarna ce va urma. Sper sa nu fiti prea duri cu mine. Acesta este blogul meu : http://wearingwithstyle.weebly.com/ Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

7 răspunsuri:
| alinmacsim a răspuns:

Cele mai bune sfaturi le poti citi in acest articol: http://rango.ro/cum-sa-devii-o-fashion-blogger-de-succes/

Daca crezi ca o sa continui sa faci blogging pentru mult timp, te sfatuiesc sa iti construiesti un blog cu domeniu si hosting propriu. In primul rand este mai credibil, iar in al doilea rand, atunci cand vei fi faimoasa, iti va parea rau sa lasi balta blogul weebly si sa treci la domeniu propriu pentru ca Google va trebui sa te indexeze din nou de la zero.

Mult succes in continuare. Te saluta amicul tau online,
Alin Macsim

| DariaDalida a răspuns:

Haine cumparate, crosetate, facute de tine si sa fi imbracata cu ele. sa faci un video cu hainele facute.

| anonim_4396 explică (pentru DariaDalida):

Saptamana viitoare o sa ma apuc de diy.o sa fac mai mult ceva statement nu uita de share. sper ca o sa va placa.

| qwertyuiop1111 a răspuns:

Nu mai merge linkul sad

| anonim_4396 explică (pentru qwertyuiop1111):

Https://wearingwithstyle.wordpress.com/ m-am mutat pe wordpress

| Pavel_Ciobanu_1990 a răspuns:

Cel putin pe mine m.ar intresa sa vad mai multe haine expuse.
Mult succes in continiare.

| anonim_4396 explică (pentru Pavel_Ciobanu_1990):

Mersii o sa tin cont de sfat