| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Fetelor, mi-am luat sclipici pentru machiaj, insa nu am primit adeziv sau vreo solutie cu care sa il pot aplica. Am intrebat la un alt magazin si mi-au spus ca nu au si ca as putea sa tapotez cu un buretel pentru machiaj putin lac de unghii si apoi sa il lipesc. Problema e ca mirosul este intepator si mi-e si teama sa incerc. Ce pot folosi?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste! Si dupa te demachezi cu acetona sau cum?! -.-" Incearca sa il aplici cu o pensula umezita.