| vondyyy a întrebat:

Buna tuturor. Imi caut un fes de iarna ceva frumos, dar nu sa iti sara in ochi, modele dragute si preturi acceptabile pentru alocatiile noastre. Imi recomandati niste site-uri. V-as fi recunoscator, cu o

1 răspuns:
| CeawCeaw a răspuns:

Buna vondyyy. Sper sa iti placa cu toate ca eu sunt fata si nu prea stiu gusturile baietiilor asta imi place.Costa in jur de 200 lei, mie nu mi se pare scumpa. http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0, i:69&tx=27&ty=49&biw=1672&bih=911