| anca35 a întrebat:

Ma numesc Anca! As vrea si eu niste sfaturi despre cum sa-mi creasca unghiile mai repede si mai mari! Ce sa fac? In afara de creme de la Avon sau Oriflame sau de la farmacii!

6 răspunsuri:
| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Uleiul de ricin e bun si pentru unghii, si par si gene si sprencene... uite aici:
http://www.healthy.ro/......ricin.html
pentru unghii vezi la pg 2:)

| ghetuvictorita a răspuns:

Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca , caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu redecere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky , calalog curent, urmator jos in dreapta.

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna. Poy asteapta si tu vreo 2 sap. daca vrei sa ai unghiile asa de mari. Daca nu, tineti maine in apawinking. Merge sa stii!winking...Pa-pakiss

| mihaelutzamy a răspuns:

Daca ti-as trimite o poza cu ce unghii am eu, ai ramane cu gura cascata. Nu la toata lumea unghiile cresc repede. Curata-le, spala-le, da-le cu lac, pastreaza-le mereu curate si sa vezi cum cresc.Nu trebuie sa folosesti ceva anume.doar sa ai grija de ele.Sa le faci o forma frumoasa si apoi sa vezi ce repede cresc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa folosesti ulei de ricin. Este foarte bun si pentru cresterea genelor si a parului.Eu am incercat si a functionat.Succes :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai adaug si eu, poate era cazul, cea mai buna crema / alifie ...este APA. Stai cu miinile in apa si-ti vor creste vazind cu ochii! ( adolf )