| fariseu a întrebat:

Bună tuturor, nu am probleme de vedere dar îmi place să port ochelari, cum credeți îmi va afecta acest lucru vederea dacă voi purta ochelari simpli, sau poate este aici cineva care poarta ochelari ca accesoriu?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp ca nu au dioptrii nu te afecteaza cu nimic

| anamariarot a răspuns:

Nu te afecteaza cu nimic. E ca si cand ai privi printr-un geam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la ochelari de vedere sa stii ca nu este deloc o idee buna.

| vLooM a răspuns:

Daca te referi la ochelari gen cum sunt aia pentru protectie de soare, simpli nu are de ce sa te afecteze.

| fariseu explică:

Mă refer la ochelari cu sticlă simplă, să fie doar ca accesoriu.