| GabiR a întrebat:

Buna tuturor.
Problema mea este urmatoarea: NU IES BINE IN POZE.
In oglinda arat exact cum imi doresc( chiar ma consider un tip dragut, si nu doar eu cred asta) cu front camera arat exact cum doresc inainte sa fac poza,la fel si cu camera normala, dar dupa ce fac poza si ma uit la ea, ies complet diferit, parca imi iese capul in cealalta parte si nasul foarte ciudat( nu intr-un fel placut ).
Din ce am observat, ies foarte bine in pozele in oglinda, dar nu prea le suport deoarece par de,, tarani".
Mentionez ca sunt baiat.
Poza in oglinda: http://i.imgur.com/Q7yOJD8.jpg
Cand imi face cineva poza, arat ca naiba.

Aveti vreo metoda de a iesi bine in poze?
Conteaza mult camera foto? Eu folosesc un telefon cu camera de 8 MP full HD.

3 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Nu toata lumea e fotogenica, mai ales atunci cand poza este facuta de catre altcineva! Stai linistit, foarte multe persoane au aceasta problema, chiar si eu! Continua cu pozele in oglinda si nu te mai ingrijora!

| dianainsta01 a răspuns:

Nu esti fotogenic, asta e. nu ai ce sa faci, nu e nici o tragedie. incearca totusi, cred, sa iti ti umerii in spate si privitrea mai dreapta thinking sau idk, vezi o parte a fetei care arata mai bine in poze si stai asa in fata aparatului.

| Hng123 a răspuns:

Mai ar fi bine sa retii pozitiile pe care le ai in oglinda. Alta cale n-ai.