| Iasmyna a întrebat:

Buna tuturor...stie careva daca exista vreun truc pentru a face unghiile sa creaska mai repede? ale mele sunt cam slabe si se rup repede! stiti vreun truc pentru ale intari? va multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Seara inainte de culcare freaca-ti unghiile cu felii de lamaie sau iti poti da cu ulei de ricin impachetandu-le cu folie de plastic o jumatate de ora.De asemenea tine cont si de alimentatie.Bafta!

2 răspunsuri:
| albastrel a răspuns:

Foloseste crema pentru maini si unghii si ulei de ricin, de 3 ori p saptamana este suficient! uleiul de ricin este bun si pentru gene, sprancene sau par! bafta

| dya26 a răspuns:

Ca sa le intaresti foloseste ulei de ricin se gaseste in farmacii