| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor!
Sunt fată și am 1.90. Ideea e că nu stiu ce haine m-ar avantaja. Ceva sfaturi de stil vestimentar pentru fetele înalte?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Sbarcea_Pavel_1998 a răspuns:

Buna Floare de lotus! Daca iti plac rochiile si fustele eu iti recomand pentru primavara, vara si toamna rochii si fuste pana la glezne si incaltaminte fara toc bineinteles. Apoi imprimeuri mari pe aceste fuste si rochii.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce haine te-ar avantaja... Daca esti si slaba la inaltimea asta poti sa porti ce vrea muschiu tau ca si un sac de cartofi arata bine pe tine

| Iote a răspuns:

Ce iti place tie. Dar in nici un caz sa nu porti haine largi. Vor face sa pari "cat un tanc". Mai bine ceva ce sa iti sublinieze talia. Rochii, fuste, pantaloni "pana", etc

| mihaicelsfant a răspuns:

Cati ani ai?

| anonim_4396 explică (pentru mihaicelsfant):

| mihaicelsfant a răspuns (pentru anonim_4396):

Te consideri o domnisoara?

| shrink a răspuns:

Poti sa ai 190 cu 60kg sau cu 150kg... presupun ca nu te ai imbraca la fel...

| anonim_4396 explică (pentru shrink):

Am 70 de kilograme