| AnatoliaaStefan321 a întrebat:

Sunt fata si as dori sa-mi cumpar o pereche de manusi negre din piele din acelea fara degete. Am vazut la cineva si mi-au placut foarte mult. Ar fi pentru prima data cand as purta asa ceva. Inainte de asta as avea nevoie de niate sfaturi, de ex: cu ce pot asorta aceste manusi, in ce sezon e mai indicat sa le port si in ce parte a zilei: dimineata, dupa-masa sau seara? Pot purta acest gen de manusi si cand merg intr-un supermarket, la cumparaturi? Plus alte sfaturi de la voi. As vrea sa stiu toate acestea pentru ca nu as vrea sa fac vreo gafa vestimentara, intelege-ti voi. big grin Multumesc tuturor care imi vor da un raspuns! Dau si funda. happy

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Le poti purta oricand si cu orice. Sunt foarte versatile.
Depinde insa si de stilul acestora. Daca sunt mai voluminoase, au catarame si tot felul de aplicatii, evita sa le porti la tinute foarte finute, din materiale subtiri. Le poti purta totusi cu astfel de materiale daca le accesorizezi cu ceva anume, precum ghete/cizme army.

Daca sunt foarte simple si subtiri le poti purta cu orice.