| pactcudiavolita a întrebat:

Sunt in clasa a8a si am un stil destul de punk.As dori niste sfaturihappy Ce sa port la scoala?thinking Eu am si un corset si nu pot purta nici bluze decoltate sau pantaloni cu talie joasa...Please help:-s

5 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Uniforma! Păi ce e aici, parada modei? laughing

| SaMoriTu a răspuns:

Incearca niste blugi cu talie inalta si bluze fara fermoar (daca tot ziceai ca estipunk)big grin
sau blugi si camashi mai lungi dar cu o centura la mijloc. daca asortezi camasha cu shoesi sau cu niste bascheti o sa aratsi destul de punk big grin
sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.gotica.ro - incearca sa te inspiri de acolo. Sunt haine fix pe stilul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei tu. hainele nu te fac punkwinking

| ForLoveand a răspuns:

Fii tu insuti, de ce sa adopti un stil care nu ti se potriveste? Gandeste-te la ce faci cu adevarat important, daca merita sa porti ceva doar pentru ca stilul punk te obliga; Important e sa fii fericita, iar fericirea o gasesti in simplitate.