| Tania25 a întrebat:

un machiaj "smokey eyes" e potrivit doar pentru ochiii albasti, sau merge la toate culorile ochilor? Funda!

Răspuns Câştigător
| Szzeby a răspuns:

Http://www.tonica.ro/......hilor.html

Funda?

7 răspunsuri:
| Kamiichu a răspuns:

Merge la orice ochi happy

| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Merge desigur pentru toate culorile de ochi numa sa stii cum sa le combini.

| Tania25 explică:

Culoarea ochilor mei este verde spre caprui iar eu vreau un "smokey eyes" doar cu negru. Ce spuneti?

| Strumfita89 a răspuns:

Un machiaj care scoate culoarea ochilor in evidenta https://www.youtube.com/watch?v=OB3WR-Y3cOo

| AndreeaRobertica a răspuns:

La orice:*

| Muffin123 a răspuns:

Da. Merge la toate culorile dar ai grija cum le combini

| Pitiqueex3 a răspuns:

Din cate stiu eu, merge la toate culorile. Verzi : gri, argintiu, nuante de pruna. Albastri : auriu si gen cupru puppy dog eyes. Caprui : bej si nuante de kaki.