| anonim_4396 a întrebat:

Un prieten e complexat ca are varful nasului putin ridicat si ii e frica de operatie, se poate indrepta prin injectii?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu. Doar prin operatie estetică.

| Goete a răspuns:

Buna! "Prietenul" ar trebui sa se linisteasca, altii nu au varful nasului ridicat si trebuie sa umble cu nasul pe sus.
Esti perfect asa cum ai fost creat si cine te apreciaza sau te iubeste - sau te va iubi - nu isi va "doza" sentimentele in functie de inaltimea varfului nasului tau.
In schimb da, poti reflecta neincrederea si complexele pe care le ai cu privire la tine insuti in asa fel incat si celelalte persoane sa te trateze asa cum te tratezi tu pe tine insuti.
O persoana care surade mereu te atrage, nu? Si nu cred ca depinde de inaltimea varfului nasului.
Si daca e mai ridicat, e pentru a putea ochi mai bine Soarelewinking si pentru a se vedea mai bine cand surazi happy
Cu cat mai mult te gandesti la ceva, cu atat mai mult te afecteaza. Gandeste-te la lucruri pozitivewinking
Un salut si multa fericire!

| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Frumoase cuvinte pacat ca s degeaba

| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Mai sunt persoane care ar dori raspunsul la intrebarea pe care am pus o si ce ai scris tu ii complet inutil, ii un site care nu are nevoie de raspunsuri motivationale..sau cel putin rar, daca ai si alt raspuns il astept! Numa bine si fericire!

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta deja depinde de capacitatea ta., ca unde nu-i, nici Dumnezeu nu cerewinking Operatie placuta si ieftina, urechile sunt ok?

| anonim_4396 explică (pentru Goete):

De elf

| ziftode a răspuns:

Nu sunt deloc in domeniu, dar, ma intereseaza cat de cat, asa ca daca o informatie apare, eu o retin, si pot sa iti spun ca nu am auzit niciodata de corectare de lucruri strambe prin injectii, in afara de botox, care insa e total altceva (ala intinde pielea si dispar ridurile) si oricum e temporar nu permanent

imi pare rau ca nu am o informatie mai buna!

| anonim_4396 explică (pentru ziftode):

Ruxi care facea vlog cu creata aia asa si l a indreptat da la ea era in jos apasat varful.