| dianee10 a întrebat:

Unde as putea sa gasesc produse de la ColourPop in Romania? Exista pe undeva magazine sau macar online?

Răspuns Câştigător
| delia021 a răspuns:

Buna, gasesti in Romania, au adus recent cred ca sunt singurii cei de la https://www.facebook.com/DozadeCulori/
sau chiar
https://www.facebook.com/ColourPopRomania/
Eu mi-am luat de la cei cu doza de culori si sunt incantata
Comanda vine rapid, iar rujurile chiar sunt originale...si referitor la pret parerea mea este ca sunt chiar accesibile
Cu incredere de poti sa comanzi de acolo!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti pe unele pagini de Facebook dar pretul e cu cel putin 30-50 de lei mai scump, mai adaugi transportul pana la tine si clar nu merita.

| delia021 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hey, sa stii ca a aparut o pagina si eu de acolo mi-am luat https://www.facebook.com/DozadeCulori/
Nu sunt scumpe absolut deloc, eu mi-am luat 4 (am luat cu o prietena) si oricum transportul este maxim 10-15 lei lei.
La mine a fost gratuit
Sunt super ajung super repede

| anonim_4396 a răspuns (pentru delia021):

Nu m-am uitat pe multe pagini de Facebook, eu stiam de o tipa care comanda de pe site-urile officiale. Multumesc ca mi-ai zis dar nu ma pasioneaza machiajele colorate big grin

| DoraTheFangirl99 a răspuns:

Eu am comandat acum aproape o luna de pe siteul original deci ar trebui sa soseasca. Eu zic ca, chiar daca nu vine foarte repede, macar stii ca e 100% original, nici nu platesti cu cate 15-30 de lei mai mult/produs si ai o gama mai variata de produse. Daca vrei iti mai dau detalii cand le primesc.

| Cernea_Sara_1997 a răspuns (pentru DoraTheFangirl99):

Platesti taxe vamale și de transport?

| Sufana_Mariana_1978 a răspuns:

Buna tuturor. la preturile astea mici nu Sint nici una originale. Sint contrafăcute toate. Dacă vrei te poți uita la preturile originale și compari. Cum poate fii la 10 la 100 in ro ca in America.