| Talent5511 a întrebat:

Buna, unde pot gasi corset pentru talie de viespe, ma rog ca sa imi subtieze talia, online de calitate? Si daca a incercat cineva, vreau recomandari si pareri.

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Dacă ai talie de bovina, nu o sa ajungi la talie de viespe.

| Talent5511 explică (pentru Catrice):

Vai mor, chiar am. Si nu face nimic corsetul doar gaura financiara in portofel laughing

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati centimetri ai in talie acum?

| Bizon95 a răspuns:

Cred ca vrei sa iti strici sanatatea

coresturile au fost scoase din uz pentru ca distrugeau FIZIC ficatul, plamanii, stomacul si inima prin exercitare de presiune

e sanatatea ta si faci, ce vrei, dar eu unul nu te-as ajuta cu asa ceva in nici un caz, sa te aiba altul pe constiinta, nu eu!

totusi, talie de viespe gasesti la clubul de fitness

| Iote a răspuns:

Sa iti subtiezi talia online?! laughing Doaaamneeeeeee!

| christall a răspuns:

Alea pe care le vedem in reviste sau la tv cu talia de viespe si-au scos chirurgical cateva coaste. Groaznic! Te poti duce la un magazin de lenjerie intima sa vezi ce varianta au de body sau corset sa te ajute. Nu exagera totusi! Nu e sanatos sa te stranga ceva o zi intreaga...

| christine99 a răspuns:

Eu cred că a trecut secolul corsetului. Există lenjerie intimă cu talie înaltă, o soluție modernă, pe care dacă află cineva că o porți nu îl bufnește râsul.

| fantabau a răspuns:

Https://m.ru.aliexpress.com/......orset.html
(Primul corset) acest corset îl porți cand faci sport și poți vedea efecte, mult succes