| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi (pe ce site sau în ce magazine) paltoane de barbati de o calitate bună si care arata bine?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca doresti palton de calitate, care vine perfect, atunci cauta un croitor bun eventual la un magazin de firma.

| alina2k18 a răspuns:

Https://www.fashiondays.ro/g/barbati-/imbracaminte-paltoane?
Baga la favorite ce doresti si urmareste zilnic sa vezi cand e redus produsul.
Si aici sunt fancy dar cam scumpe https://antoniogatti.ro/paltoane-barbati

| NYØ2002 a răspuns:

Sportdirect e site englezesc si sunt ieftine, numai ca trebuie sa stii sa cauti