| Derude a întrebat:

Buna, urmeaza sa ma duc la o nunta si nu stiu ce culoare sa imi aleg cravata.
Costumul va fi negru, voi avea si vesta cu doua randuri de nasturi. Am deja pantofi si curea maro, nu imi permit sa iau si alti pantofi. Vreau sa stiu ce culoare de cravata ar fi ok, deoarece daca am cravata tot neagra arata deja prea formal

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Rosie, albastru inchis, verde smarald.

| dragodana a răspuns:

Salut! De preferat, o cravata neagra sau maro, ca sa nu fi prea sorcova.Ti-as sugera sa renunti la vesta ca mi se pare batranicioasa.
Probeaza-te si cu vesta si fara si vezi cum iti sta mai bine.

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Gri ar fi ideal

| Florea_Mihai_1984 a răspuns:

Purpurie