| deutza254 a întrebat:

Va rog din suflet as dori si ew un cod webkinzsad va implor fiti buni de sărbători daca aveti cod nefolosit sau daca aveti un cont si sunteti buni sa imi dati si mie ca unii copii au 50 de coduri si nu le folosesc va implor cryingcryingsadva rog dati`mi pe mesaj privat va implor daca nu da`ti pe mesaj privat va rog dati`mi id vostru va implor din suflet va implorcrying daca vreti nu va oblig crying va doresc sarbatori fericite si sa vi se impineask tte dorintele sad multumesc:X

3 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Degeaba implori. Nu vei gasi pe niciunu sa iti dea un cod. Degeaba rogi.Cumperi unu si ai rezolvat problema.

| 280Monica280 a răspuns:

şi ce dacă alţii au 50 de coduri? Vorba lui Kanghu, îţi iei unu şi gata! E minim 20 lei şi maxim 100. Nu e scump, eu am 7 şi am dat pe ei: 22 lei, 28 lei, 45 lei, 70 lei, 50 lei, 35 lei (şi unul l-am prmit cadou)