| yym a întrebat:

Va rog frumos, imi puteti spune, in ordine, care sunt probele la un concurs de,, Miss"? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu s la fel peste tot, doar prima de prezentare si ultima cu defilare in rochie de seara

| Violleta2022 a răspuns:

Ce importanta mai au probele de la miss, cand tu nu mai esti eligibila sa participi vreodata la ele, odata ce esti deja mamica?
Uite aici declaratia ta:
"în 11 Aprilie 2018 | yym explică:
... Acum cateva ore am aflat ca o sa am o FETITA! Sunt tare curioasă ce o sa zică sotul meu!? Chiar ne-am dorit foarte mult!?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pune in chiloti sa dansezi pe-acolo, prezinti costume de baie, sau rochii, dupa care vine un mos libidinos la tine, care e din juriu, si iti spune, hey pssst, stiu eu ce trebuie sa faci daca vrei sa castigi.
Despre asta sunt concursurile cu miss.
Despre niste mosi libidinosi bogati, care vor sa vada femei tinere in costume de baie, si eventual sa le mai si ciocaneasca happy

| Alex704 a răspuns:

Nu cred ca exista un set de probe universal valabil, tine de fiecare organizator ce vrea sa faca.