| darkprincesskiss a întrebat:

Va rog sa imi recomandati si mie un sampon impotriva caderii parului si a matretei. Pentru ca din cauza stresului am ambele probleme. Va multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ți ceva pentru stres mai întâi, îl vei avea și alb parul dacă nu elimini stresul.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Șamponul nu o sa aiba niciun rezultat dacă tu o sa ramai într-o stare de stres.
PENTRU măreață îți recomand șamponul de bebeluși happy

| Teo29 a răspuns:

Recomand sapun moale de la hofigal sa te speli, ulterior aplici tot de la hofigal lotiunea: Chelstop. Ai pe spate toate indicatiile de utilizare.

Dupa 6 luni problema va disparea, vei face tratamentul natural doar de intretinere, adica de 1-2 ori/luna.

| uptowngirl a răspuns:

Salut. Depinde cat esti dispusa sa dai pentru sampon. Alpecin C1 e foarte bun atat pentru barbati cat si pentru femei. Daca vrei sa te indrepti spre o gama premium, eu iti recomand Kerastasse (gama profesionala de la L'Oreal). Cel mai bun pret care o sa il gasesti pentru ambele e la Farmacia Tei (nu e reclama, e pe bune si testat) hhtp:\\farmaciatei.ro\

| Sarrya a răspuns:

Sampon anti matreata de la Farmec cu cimbrisor si busuioc (este foarte ieftin, in jur de 8 lei). Poti face si masti cu ulei (de ricin, migdale si nuca de cocos) de 2 ori maxim pe saptamana. Te va ajuta foarte mult in combaterea caderii parului. big grin
Succes!