| UrsuletzMic a întrebat:

Va rog sa imi spuneti ce pot scrie intr-o agenda.
P.S. fara chestii precum jurnal, poze...
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Ciuciulina34 a răspuns:

Pai, poti sa iti notezi multe sa nu uiti, in agenda iti zice data, ziua la unele si ora, sia colo iti notezi ce faci in ziua respectiva ca sa nu uiti, iti notezi un eveniment sau orice ...de ex maine la ora cutare ai intanire de afaceri cu cutare, sau iti notezi mesaje frumoase legate de viata de succes, orice iti pofteste inimawinking sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| Alice23 a răspuns:

Orice crezi ca ai nevoie si sa nu uiti happy

| Irinuka17 a răspuns:

Pai poti sa scrii liste de cumparaturi,conturi de la anumite site-uri, poti scrie ceva care nu trebuie sa uiti, daca gatesti poti scrie retete culinare, numere de telefon, melodii pe care trebuie sa le asculti...etc