| Elliiieo3 a întrebat:

Va rog sa imi ziceţi magazine de haine online din Romania care livreaza in tara si poti plati la ramburs, nu doar cu cardul. De exemplu la bershka nu accepta decat cu cardul. In afara de HM va rog. Multumesc!

3 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Bonprix de exemplu accepta si plata ramburs. Desi nu vad motivul pentru care in 2017 sa nu ai card si sa nu-l folosesti.

| Saltbae a răspuns:

Fashiondays.ro

| Luiza995 a răspuns:

Dacă te interesează haine pentru copii pe https://mallcopii.ro se poate plati doar la ramburs..Am fost mulțumită de ei.