| anonim_4396 a întrebat:

Buna va rog sa ma ajutati miine e ziua surorii mele c cadou sai cumpar 8 anisori fundita

Răspuns Câştigător
| AnimeChu a răspuns:

Poti incerca o jucarie de plus, adica mie asa imi cucereau parintii inima la varsta aceea, sau rechizite noi, pentru ca cei mai mici se entuziasmeaza la orice lucru nou happy si bineinteles vesnica ciocolata, fara de care copilaria nu ar mai fi la fel de dulcelaughing sper ca te-am ajutat...

2 răspunsuri:
| ramonica1979 a răspuns:

Http://www.breslo.ro/Product/Set-fetite_435795

Am vandut asa ceva unei mamici, fetita ei mergea la o zi de nastere, si i-a placut enorm. Se poate face si cu alte charmuri chiar mixturi. Un cadou potrivit.
Pentru contact ramonaignat@yahoo.com