| laviniabeluska11 a întrebat:

Voi purtati aur si argint in acelasi timp?

7 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Aurul galben nu imi place, il prefer pe cel alb, pe care il port impreuna cu argintul.

| RAY a răspuns:

Nu,nu port nici aur nici argint, tu?

| SilentRain a răspuns:

Doar argint

| ziftode a răspuns:

Acum putin serios, nu vad de ce nu ai purta, in acelasi timp, si chiar platina, aur alb, etc.

chestia e de "fashion", sa incerci sa arati bine, nu sa pui e'nshpe zorzoane in acelasi timp ca sa arati cat de tare esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of cors, darling. Am un molar de hargint si doi de haur.

| christine99 a răspuns:

Nu, poarta ghinion si arati ca o tiganca,

| Adi88 a răspuns:

Nu este indicat sa porti aur si argint una peste alta ca cica se,, bat,, is doua metale diferite si impreuna fac o reactie negativa pentru corp.