| anonim_4396 a întrebat:

Vreau de ceva timp sa imi schimb look-ul. Adica m-am cam saturat de cum imi sta parul ( am parul ondulat, adesea il las in voia lui ) si de felul de a ma machia ( linie de tus + rimel ) thinking Am 16, ochi verzi-albastrii. Incepand cu imbrcamintea, pana la par si la machiaj vreau idei. Nu vreau sa ma tund, il am deja aproximativ o palma mai jos de umeri. big grin

1 răspuns:
| cristeaandrada a răspuns:

Daca nu vrei sa te tunzi te-ai putea nuanta. parul roscat si ochii verzi merg foarte bine. la machiaj chiar nu stiu ce sa spun, incearca ceva natural un fond de ten + rimel, iar in privinta imbracamintei...trebuie sa abordezi un stil care sa iti placa tie. inspira-te din revistele de moda si de pe internet. Bafta!