| BlueButterfly97 a întrebat:

Vreau niste pareri despre Epilatorul IPL Philips Lumea BRI956/00, Senzor Smartskin. Chiar functioneaza si epileaza definitiv?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Zice în prezentare:
"Bucura-te de o piele fara par pana la 8 saptamani"

deci NU definitiv!

| BlueButterfly97 explică (pentru sierra1):

L-ai incercat si nu functioneaza?

| sierra1 a răspuns (pentru BlueButterfly97):

Funcționează DAR nu te epilează definitiv!

| BlueButterfly97 explică (pentru sierra1):

Imi poti da mai multe detalii? Imi dau seama ca exagereaza spunand "epileaza definitiv" dar vreau macar pentru o perioada mai lunga de timp. Merita banii cat de cat sau mai bine imi iau un aparat epilator obisnuit?

| sierra1 a răspuns (pentru BlueButterfly97):

Ei zic așa : "Bucura-te de o piele fara par pana la 8 saptamani" deci epilarea ține până la 2 luni