| DianaM91 a întrebat:

Buna,
Vreau sa cumpar un cadou unui prieten cu barba. Ce recomandati?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

O foarfecă.

| DianaM91 explică (pentru darrio2007):

Multumesc de sugestie.
I-am cumparat foarfeca asta https://www.ibarber.ro/......-scissors/ sa isi aranjeze barba si a fost foarte multumit.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceas, parfum, cravată, curea de piele, o sticlă de vin, o pereche de căști, un animal de companie sau o pereche de ochelari de soare.

| elcosmin a răspuns:

Si eu vreau sa i cumpar un cadou lu mamaia cu par alb si doi catei, ce mi recomanzi

| Ralena a răspuns:

In primul rand sa te gandesti ca vei cumpara cadou unui prieten, nu uinui prieten cu barba, deoarece barba nu e o definitie exhaustiva a prietenului. Apoi sa dai mai multe detalii despre: varsta, activitatea, hobby-uri, preferinte, d orinte etc, ale lui.