| elmo3 a întrebat:

Bună! Vreau sa dau o comanda pe shein doar ca locuiesc la țară si nu știu exact ce ar trebui sa scriu acolo unde scrie "city" pentru ca nu locuiesc la oraș, aș putea scrie numele județului din care fac parte sau ceva de genul? Am nevoie de ajutor și orice răspuns e bine venit si scuzați exprimarea proasta sau greșelile, mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nu vine coletul la posta din sat oricum.
Cum sa treci județul la oraș lol

| dinaprilie a răspuns:

Comuna si satul si judetul...

| Alverto a răspuns:

Același lucru. Nu am auzit de shein, dar eu din atâtea comenzi cate am făcut, am văzut că fie că treci orașul, fie satul nu contează. Posibil sa nu meargă să scrii satul la oraș daca se livrează din altă țară