| nojudgements a întrebat:

Vreau sa fac cuiva cadou un parfum de la un anumit brand dar peste tot găsesc apa de toaleta, nu apa de parfum. Este sau nu original? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Apa de parfum e mai concentrata decat apa de toaleta dar asta nu inseamna ca daca gasesti apa de toaleta la un brand nu e originala. Daca vrei sa vezi daca un parfum e sau nu original cel mai bine il verifici personal pentru ca pe net se vand multe fake-uri, chiar si eMAG, elefant, notino etc. Au parfumuri originale dar mai baga si fake-uri si depinde cum iti e norocul. Daca poti sa iei din duty free (e mai complicat) dar macar stii sigur ca sunt originale.
Daca nu ne spui despre ce parfum si brand e vorba nu avem cum sa te ajutam

| nojudgements explică (pentru Furnicuta000):

Mulțumesc pentru răspuns. Este vorba despre calvin klein euphoria for men

| Furnicuta000 a răspuns (pentru nojudgements):

Astea pentru barbati sunt ape de toaleta nu ape de parfum pentru ca daca ar fi apa de parfum ar mirosi de te-ar trazni. Poti sa iei linistit de pe Notino. La 100 nu falsifica nimeni parfumul asta. Si da, e o alegere buna pentru un cadou

| nojudgements explică (pentru Furnicuta000):

Mulțumesc muult!

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce intrebari sunt acestea? In primul rînd spune numele parfumului, nu asa de la un anumit brand, ce brand? Ca sunt multe firme

| nojudgements explică (pentru CristiDinBucuresti):

Calvin klein este brand ul.

| gabicoo a răspuns:

CristianDihor ăsta e original!

| Panamax a răspuns:

Este internetul plin de magazine care vand parfumuri "originale " la 5% din pretul de magazin.
Testershop.ro de exemplu.

| ValentinGabi a răspuns:

Caută mai cu atenție că sunt o grămada de site uri unde poți găsi brand ul ce dorești tu

| Jilava a răspuns:

Apa de toaleta e mai buna ca parfumul ca apa de toaleta o gasisti si in toaleta