| Chreessys a întrebat:

Vreau sa fiu si eu reprezentanta la una dintre firmele de genul AVON, Oriflame, Amway, Lady's s. a. m. d. Care firma mi-o recomandati din puntul de vedere al comisionului primit de un reprezentant si al raportului calitate-pret? Multumesc mult anticipat:*

9 răspunsuri:
| CrisAvon a răspuns:

La Avon ca si reprezentant ai parte de multe competitii, in fiecare campanie, programe motivationale (gen dai comanda de 2 parfumuri si il primeste pe al 3-lea gratis), ai timp 18 zile la dispozitie ca sa platesti factura, coletul cu produse poate sa vina si la posta in cazul in care nu vrei sa stai sa astepti dupa curier, plus ca reprezentantii nou inscrisi intra intr-un program in care la primele 4 campanii in care fac comanda primesc cate un cadou, valoarea cadoului crescand de la campanie la campanie.
Pentru mai multe informatii te invit sa intri pe linkul de mai jos sau poti sa-mi dai un mail la cristina. avon22@yahoo.com.

http://infiniteavon.blogspot.com/2012/02/beneficii-reprezentant-avon.html

| badgirl22 a răspuns:

Lady`s au cele mai bune comisioane. daca vrei te inscriu eu.
http://SPAM/a/MM6MGIeH,a

uite lista de comisioane:
Grila de discounturi:

65 lei - 5%
100 lei- 10%
133 lei- 25%
250 lei- 30%
400 lei- 35%

| allexandraaaaa a răspuns:

Comisionul la Avon este foarte mic! La o comanda de 200 lei comisionul este de 20-25 lei! Mai bine bata-te la Oriflame, comisionul este mult mai mare!winking

| v9 a răspuns:

Buna ! Eu sunt lider Oriflame,inscriu persoane interesate sa devina clienti directi (reprezentanti) Oriflame. Add oriflame_vs si te voi inscrie si pe tine in echipa mea cu mare placere,iti voi explica ce inseamna sa fi client direct si ce beneficii ai in urma acestui lucru. Mai mult,daca te vei inscrie in aceasta perioada vei beneficia de programul de bun venit pentru noii inscrisi.
Te astept cu mare placere !

| Mymytica a răspuns:

Eu iti recomand avon, daca vrei te pot inscrie doar da-mi add: avonncosmetics32@yahoo.com.

| Lea09 a răspuns:

Oriflame,te pot inscrie daca te intereseaza:de exemplu la 250lei primesti 75lei,adica aproape un milion, si tot asa, chiar si la 75lei primesti 10lei sau la 150 primesti 65 lei.si la avon este la fel. funda?

| inscrierioriflame a răspuns:

La oriflame ai urmatoarele comisioane:

50-249 lei - 23%
250-499 lei - 30%
peste 500 lei - 40%

La o comanda de 350 lei timp de 3 campanii consecutive mai primesti in plus si un cadou(acum este o placa de par).
La inscriere, in primele 3 campanii mai primiti si alte cadouri daca aveti comanda de minim 250 lei.

Sunt multe avantaje si produse de calitate.
Iti poti da seama acum unde se castiga mai bine.

Te poti inscrie la mine in retea completand formularul de mai jos si te voi ajuta cu tot ce ai nevoie:

http://ro.oriflame.com/......tion.jhtml

| looredana a răspuns:

Iti recomand Oriflame e cea mai buna alegere! este o firma serioasa, cunoscuta si in plus ai Comisioane mult Mai Mari decat la celelalte firme si multe cadouri uite: http://ro.oriflame.com/......t%20C4.pdf daca vrei sa te inscrii ma poti contacta shine_dr0ps

| Gabriel-Marian_Ivan_1990 a răspuns:

Buna! M-ai este valabila intrebarea?