| MissDXs a întrebat:

Vreau sa ii cumpar iubitului meu un parfum si nu stiu la care sa ma opresc. Eu m-am gandit la CK Euphoria(intense)... Mai stiti si alte parfumuri barbatesti care miros bine?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eternity tot de la CK miroase foarte bine.Dar acum depinde de ceea ce ii place lui.

| nrc1122 a răspuns:

Ce folosesc eu si-mi place: Diesel Fuel for life, Diesel Only the brave, Jean Paul Gautier clasic, Moschino clasic, Cacharel clasic, Gucci Gucci clasic, Gucci Rush, Lacoste clasic. Cel mai mult imi place Diesel Fuel for life (e intro husa din material vechi, ceva de genu). Ai grija ca gusturile nu se discuta. Cel mai bine asociaza un parfum cu care se da el si cumpara-i ceva asemanator.

| MissDXs explică (pentru nrc1122):

Multumesc pentru raspuns! El foloseste si ii place foarte mult Angel, dar nu vreau sa ii cumpar unul la fel. In caz ca nu il stii, e foarte dulce. Ma mai atrage Bvlgari- Man dar nu stiu ce sa aleg...