| dana82 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o placa de par, ce firme imi recomandati?
Ce parere aveti despre placile care au si ondulator, sunt bune?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Loredana123 a răspuns:

Foarte mult conteaza firma atunci cand iti cumperi ceva,dar trebuie tinut cont si de parerea clientilor. Sa stii ca exista asa zisele review-uri pentru orice. Poti sa te uiti pe un site la categoria hairstyle,te uiti la placi,cand gasesti una la pretul dorit ii cauti review-ul,sunt o gramada. Referitor la placile care au ondulator, pot fi buna sau rele, depinde si de cine le fabrica, ce materiale s-au folosit, etc.
Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| frunzarescu a răspuns:

Sora mea si-a luat acest ondulator http://bit.ly/20QTIRV si e foarte multumita.
Oricum, mergi numai pe Remington.

| Robert1999999 a răspuns:

Eu ti-as recomnada de la Braun, sunt cele mai bune happy