| mjdhr a întrebat:

Buna :* vreau sa imi cumpar si eu extensii clip on dar sa nu fie prea scumpe.de unde pot sa imi iau? sau daca are cineva si poate sa mi le trimita prin postabig grin sunt din ploiesti

2 răspunsuri:
| BeatriceMocanu a răspuns:

Buna . Acum 1 luna m-am tuns pana la umar si e foarte scurt pentru mine ,as vrea sa-mi pun extensii cu clips dar nu am parul tot de o culoare ,am suvite .Ce culoare ar trebui sa-mi iau extensiile sau ce as putea face sa nu se cunoasca foarte tare,dar fara sa ma vopsesc ?

| Andra00009 a răspuns:

Pai pe la orice coafor sunt. ca sa ti le aplici acolo sunt mai scumpe dar sa sa le iei acasa sunt in jur de 50 de lei happy