| EvaTramell a întrebat:

Vreau sa imi dati niste sfaturi:*=x.Imi cam place de un baiat desi el nu ma prea baga in seama doar la scoala [suntem colegi]:-x. Nu stiu cum dar vreau sa ma schimb nu stiu alta imbracaminte, alt stil si nu stiu cum sa imi fac parul ca sa ma bage si pe mine in seama :-x. Va rog sa ma ajutati! URGENT:-x. Vreau sa vada ca sunt schimbata ca sa ma bage si pe mine in seama.Desi suntem colegi dar vreau ceva mai special :-x. Va rog frumos:*:*love struck. dau fundita celui mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| tpuu a răspuns:

Mda.corect, nu cred ca ar fi bine sa te schimbi pentru un baiat. dar o sa te ajut.happy. daca ai parul pana la umeri sau mai lung tunde-te filat si fa-ti breton pe frunte filat (doar daca crezi ca iti sta bine, daca ai fata rodunzica)daca nu, veri asa cum iti zic eu. si nu ai parul prea lung.happy. fa-til cret su placa sau cu ondulatorulbatting eyelashes. si imbracaminte, pai nu poti sa te imbraci subtire. pentru ca e friig.afara daaar. ia-ti niste blugi mulati. o elanga pe gat dar nu grooasa. dinaaia faina. o esarfa sau un fular din ala care se poarta cred ca sti la care ma refer.batting eyelashes. un flamel din ala.straight face. si tu la ce ma refer.sau niste blugi dinaia lasati laughing. si chesti din astea.laughing.

Succesc

3 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu cred ca ar fi potrivit sa te schimbi pentru un baiat. Daca te place de place asa cum esti, daca nu te place poti sa te schimbi tu cum vrei dar nu merita. rolling eyes
Bine daca vrei sa atragi atentia vopseste-te date cu mult creion pe la ochii si vino beata la scoala, functioneaza la sigur.
Imi pare rau daca nu iti convine, dar ti-am zis adevarul, esti fata si eswti frumoasa as cum esti nu trebuie sa te schimbi pentru un baiat, ca sunt multi ac el care te-ar lace si asa cum esti.

| Ramona1 a răspuns:

Jalnic. Vrei sa te ajut cu ceva util pentru tine? Stai in banca ta.

| Ghost_2224 a răspuns:

Exact.Nu trebuie sa te schimbi pentru el. Daca te schimbi, schimba'te pentru tine!happy Un baiat care nu te baga in seama nu merita asta.
Te pup, si ai grija ce faci:*