| cristina_preda a întrebat:

Buna!

Vreau sa imi fac niste bucle frumoase pentru scoala, insa nu am nici un ondulator. Cum as putea sa imi ondulez parul cu chestii de prin casa, dar buclele sa ma tina macar 8-9 ore.
Multumesc

Răspuns Apreciat de Editori
| Miruna1239 a răspuns:

Poti folosi paie de baut. Ies niste bucle afro extrem de dragute. Iti trebuie insa multa multa rabdare. Un sfat ar fi sa nu faci suvitele grose caci nu vor iesi bine. Iti las aici link.ul video. ului de unde am invatat eu sa imi fac. https://youtu.be/07AxDaPJoz0
Ps. Pe mine ma tin cam 3-4 zile.