| Snicker a întrebat:

Vreau sa incerc sa scap de celulita sau macar sa o reduc putin.Este destul de avansata, in stadiul doi si cred ca ar fi cazul sa actionez.
Vreau sa incep detoxifierea cu ulei de florarea-soarelui si sa incerc sa aleg cam 1ora in fiecare seara(spe sa-mi reuseasca); plus masaj si impachetari. Aici nu prea stiu cum ar trebui sa fac.Am auzit ca zatul de cafea amestecat cu ulei de masline extravirgin este bun.Imi puteti spune,din propria experienta, cum trebuie sa fac? cand?(dimineata si seara? sau e ok si doar seara?)De cate ori pe saptamana?
Si masajul trebuie facut inainte de impachetare sau dupa?
Voi fetelor cum procedati? Ati obtinut rezultate cu aceste masaje si impachetari?:d

4 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Dar cati ani ai de ai ajuns in stadiu 2 la celulita?
Nu stiu am si eu dar foarte putina, merg foarte mult pe jos, mai ales vara!

| Snicker explică (pentru Rizer):

Am 17 ani...eu asa zic ca-i stdiul 2, adica atunci cand stau in picioare se vede, nu foarte tare, dar se vede

| Rizer a răspuns (pentru Snicker):

Da pai impachetarile costa foarte mult sa mergi la salon sa le faci! Si daca ai inceput de la anii astia cu celulita si cu din astea...sau tu vrei a-ti faci acasa impachetari? Dar poti singura? La salon au de toate acolo cum tevor face ei, instalatii ultra-performante plus alte lasere care patrund in piele, etc.Si plus de asta trebuie sa faci multe sedinte, ca nu se cunoaste dupa doar o sedinta la salon!

| Snicker explică (pentru Rizer):

Vreau sa fac acasa, nu sa ma duc la salon...eu nu vreau sa las celulita sa avanseze
si sunt fete mult mai mici decat mine care au celulita, acum nu mai conteaza varsta... apare din cauza alimentatiei proaste si lipsa sportului.