| Mario1994 a întrebat:

Vreau sa intreb. Am decis sa fac un curs de micropigmentare, dar aceasta meserie ma va ajuta? E meserie cautata in ziua de azi? Vreau sa stiu ce avantaje are si ce dezavantaje.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E bine sa ai micropigmentarea pe langa altceva, gen sa faci si un curs de cosmetica si faptul ca ai si micropigmentare o sa fie un plus pentru tine la angajare. Asa doar cu micropigmentare nu stiu cati te angajeaza.

| PainTech a răspuns:

Nu am auzit de multe persoane care sa fi facut tratamente de micropigmentare, deci nu cred ca este o meserie foarte cautata. Am totusi o intuitie ca o sa creasca cererea in urmatorii ani.

| Raducons a răspuns:

Mai bine faci un curs de cosmetica sau de coafeza, micropigmentarea nu merita.

| Adiadictie a răspuns:

Care esti? AIA din stanga sau dreapta

| Mario1994 explică (pentru Adiadictie):

Mai are importanta care sunt eu? laughing