| Numai98356 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de make-up, sa invat despre pensule, despre piele, despre farduri, cum se folosesc, cum se aplica si tot felul de chestii d-astea. Si nu vreau sa fac un curs, vreau sa citesc eu de pe internet, si sa fac acasa, singura. Ma ajutati si pe mine cu o carte online ( pe internet, fara sa o cumpar) de make up..cu asa ceva? De preferat in romana. Va rog.Dau funda daca este bun

1 răspuns:
| Deliiiia a răspuns:

Ar trebui sa vezi tutoriale video si articole pe aceasta tema, insa informatii concrete si detaliate poti obtine doar de la un curs si in plus, vei avea si un atestat la terminarae acestuia.