| Cozelciucjh a întrebat:

Bună, vreau sa ma tund scurt, gen un bob mediu. Am parul cât de cât lung dar nu ma interesează faptul ca sunt șanse sa nu arat bine deoarece o sa îmi crească înapoi. Mie îmi da fiori faptul ca nu știu cum vor reacționa colegii mei. Adică o sa îmi zică ca nu e bine si din astea. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Gaming_Sishu_1996 a răspuns:

Salut! daca chiar vrei sa te tunzi, fa-o si gata, nu trebuie sa te intereseze parerea altora, important este sa te simti tu bine cu noua ta frizura si sa o accepti asa cum e, daca colegii tai iti sunt prieteni cu adevarat, o sa te accepte si ei.

3 răspunsuri:
| Cozelciucjh explică:

Va rog un răspuns cât mai rapid?

| Cozelciucjh explică (pentru Gaming_Sishu_1996):

Merci de raspuns

| Raven a răspuns:

Dacă ajungi să-ți trăiești viața cu gândul la ce vor spune/comenta ceilalți, n-ai să mai îndrăznești să faci nimic din ceea ce-ți dorești. E capul tău, tunsoarea ta, ție trebuie să-ți placă!