| marriutza a întrebat:

vreau sa ma tund si nu stiu cum...am parul lung aproape de fund... fata rotunda...si vreau un stil mai sport (daca intelegeti)... o prietena mi-a spus sa'l tund in "v" dar am auzit ca iti ia mult din par si nu vreau nici prea scurt...va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nimic nu-i mai frumos la o fata decat parul... Sigur vrei sa te tunzi? Taie-i varfurile, dar nu-i lua frumusetea cu tot felul de frizuri 'comerciale'.
Spor!

10 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Tunde-te mai bine filat. Cere si sfatul coafezei!

| www a răspuns:

Eh daca vrei un stil mai sport pune-ti un adidas in cap.

| YepIsSuspended a răspuns:

Iti recomand sa te mai tunzi!

| florinel_8849 a răspuns:

Emo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as fi de parere sa il tunzi pana la umeri. Ori in scari ori asimetric. Cauta o coafeza tanara ca sa iti spuna ce se poarta. Sau intra pe net si cauta poze cu tunsori, alege-o pe cea care iti place si du-te cu ea la coafor. Acum depinde si ce fel sa par ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu m-am tuns in V acum cateva luni si am fost foarte suparata pentru ca mi se parea prea scurt, dar de fapt era scurt doar in fata. Oricum acum dupa ce a mai crescut il ador!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca stiu eu cum sa yr tunzi chiala

| Juliette a răspuns:

Pentru ceva mai sport, nu stiu, poate o coada de cal pe care o poti face din mijlocul capului, din josul gatului, dupa un umar, indreptata cu placa sau lasat mai cret. Ai putea sa-ti faci si un coc. Dar nu renunta la lungimea lui! Cel mai probabil iti va parea rau dupa el. Cum a zis Sonia, cere si sfatul coafezei happy

| phidas a răspuns:

Spune-i coafezei sa te tunda in fata cu 4 si la spate cu 2.

| neboonika a răspuns:

Daca e drept eu zic sa incerci sa te tunzi putin k e frumos... k daca te tunzi filat ti se onduleaza...