| madaluhsha a întrebat:

Vreau sa`mi iau un autobronzant de la oriflame [Spray sol golden] si vreau sa stiu daca il pot aplica pe fata fara sa `mi apara pete, daca se poate sa raspunda cele care l`au folosit. Multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| Bernoullie a răspuns:

NU NU NU! Nu fa greseala asta. Acum un an m-am dat cu el pe fata si maini si mi-a iesit oribil, zici ca eram africana, un bronz foarte nasol. A trebuit sa ma dau cu clor pe maini si pe fata si am jurat ca toata viata nu ma mai dau cu autobronzant.